Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Blog

Len na skok od historického centra Kremnice, uprostred prírody a hustej zelene, nájdete projekt rezidenčného bývania Galandov Majer.  
Projekt predstavuje ideálne bývanie pre mladé rodiny, ľúdí hľadajúcich útočisko pre rekreáciu, ale aj vynikajúcu investičnú príležitosť. 
Tento jedinečný rezidenčný projekt kombinuje moderné bývanie s neopakovateľnou atmosférou mesta plného histórie, kultúry a prírodných krás.


Na súčasnom zaspatom trhu určite stojí za zváženie prejsť z predaja na prenájom. Takto si viete vytvoriť stabilný príjem, a zachovať ziskovosť nehnuteľnosti v obdobiach stagnácie trhu.
Každý vie že dobrá nehnuteľnosť by mala mať dobrú polohu. Ale čo to vlastne znamená? “Nehnuteľnosť” je široký pojem, a “dobrá lokácia” sa určuje najmä podľa jej požadovaného účelu ktorý má spĺňať. Po takmer pol storočí od zavedenia pôvodných predpisov boli prijaté nové verzie Zákona o výstavbe a Zákona o územnom plánovaní, ktoré vstúpia do platnosti v roku 2024. Tieto zmeny majú za cieľ napraviť slabiny staršej legislatívy a reagovať na aktuálne potreby obyvateľstva. Zmeny by mali priniesť jednoduchší a rýchlejší proces schvaľovania stavieb, podporu digitalizácie, ako aj prísnejšie sankcie pre nelegálne stavby.Správne zvolený a nastavený komerčný prenájom je neoddeliteľnou súčasťou každého podnikania. Nájdenie správneho priestoru a následne dojednanie výhodných podmienok je pre úspech podnikania kľúčové.