Viac ako 25 rokov skúseností

1.realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. pôsobí na slovenskom realitnom trhu od roku 1993 a patrí medzi zakladajúcich členov Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Za toto obdobie využilo naše služby stovky spoločností a jednotlivcov zo Slovenska a zo zahraničia. Sme tu aj pre Vás! Neváhajte a prezrite si našu ponuku nehnuteľností na predaj alebo prenájom.

 
icon

NAŠE SLUŽBY

Pre svojich klientov poskytujeme komplexný realitný servis, a to: sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností poradenstvo v oblasti realít; vyhľadávanie investičných príležitostí; inzercia v medzinárodnej sieti portálov; vyhotovenie všetkých druhov zmlúv súvisiacich s realitnou činnosťou; služby spojené s katastrálnym konaním organizovanie dobrovoľných dražieb; profesionálne určenie aktuálnej hodnoty nehnuteľnosti na trhu; službu agenta kupujúceho; odbornú prípravu nehnuteľnosti na predaj /homestaging/; zabezpečenie financovania.

icon

NAŠA PRÁCA

Klient zaplatí províziu len v prípade, ak jeho zákazku úspešne zrealizujeme (tzv. success fee); pracujeme výlučne na zmluvnom základe; ponúkame len nehnuteľnosti, ktoré sme si prezreli a preverili; ponuky a dopyty našich klientov dôsledne evidujeme.

icon

NAŠE HODNOTY A TRADÍCIE

Pre spoločnosť pracuje tím realitných maklérov, ktorí disponujú bohatými jazykovými schopnosťami: anglicky, nemecky, francúzsky, maďarsky. Pri svojej práci kladieme dôraz na vytváranie dlhodobých partnerských vzťahov založených na profesionálnom prístupe, ktoré sú jednou z najdôležitejších a tradičných hodnôt firmy.