Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Referencie

Od 1. stretnutia až po odovzdanie predanej nehnuteľnosti bolo všetko 100% dohodnuté, vždy na presný čas pripravené dokumenty, príjemné priestory, dobrá kávička , blízko notár na preverenie podpisov. Zlatka Sedláčková, je absolútny profík. Pri 1. jednaní preukázala skúsenosť a dohodla s klientom pre nás najlepšie podmienky a prijateľnú cenu. Pri menších komplikáciách sa ukázala práve jej skúsenosť a viedla celý predaj, k našej spokojnosti aj s klientom, ktorý nebol úplne jednoduchý, ale práve vďaka Zlatke predaj prebehol hladko a bez komplikácii. Je to moja 1. skúsenosť, ale aj do budúcna určite sa obrátim na Vašu kanceláriu. Viem porovnať prístup s dvomi inými realitnými kanceláriami a som veľmi rada, že som sa rozhodla pre Vašu realitku, určite tak urobím aj v budúcnosti. Bolo to moje najlepšie rozhodnutie, predávať rodičovský dom s Vašou 1. realitnou a aukčnou spoločnosťou, s.r.o..

Mária Žolková


So službami realitnej kancelárie som nadmieru spokojný. Náš prípad bol zložitý napriek tomu všetko prebehlo hladko a profesionálne bez akýchkoľvek problémov. Určite odporúčam 1.realitnú a aukčnú spoločnosť kazdému kto má záujem predať svoju nehnuteľnosť bez stresu a bez problémov.

Pani Marcinova bola po celu dobu od prvotnej komunikácie, nafotenia, prehliadok a napokon po posledné papierovačky úžasná a profesionálna. Vnášala do celej situácie predaja svoj pokoj a skúsenosti. Môžem ju iba vrelo odporučiť.

Ing. Martin Okapec


Dear Mrs Litomericka,

Thank you so much for your perfect cooperation in our sales process of our house in Bratislava. We appreciate especially your expertise in contacting only customers that have not only the right interest but also the available funds to invest in this property.

The whole sales process was guided professionally by you and your team and I want to thank you very much for your activities.

Dr. Erich Lindeck-Pozza


Realitní kancelář reagovala pohotově, rychle a věčně. Dostal jsem odpovědi přesně ty ,na které jsem čekal. Jsem rád, že dál existují společnosti s takovým lidským a obětavým přístupem. Paní Adriana se chovala velmi profesionálně, mile a vstřícně. Cítil jsme z naší komunikace upřímnost a snahu dojednat vše k naší spokojenosti. Což se se nakonec i stalo. Tímto ještě jednou děkuji za přístup a zprostředkování koupě. 

Dalimil Halaxa


Dobrý deň,
ďakujem za služby Vašej realitnej kancelárie, ktoré splnili moje očakávania. Osobitne oceňujem prácu pani RNDr. Agnesy Bondovej, ktorá je na vysokej profesionálnej úrovni. Perfektne odkomunikovala obhliadky môjho domu, ako i samotný predaj. Venovala mojej nehnuteľnosti dostatok času, bola dostatočne aktívna a problém, ktorý sa vyskytol v záverečnej realizácii predaja vyriešila promptne. Určite pani Bondovú ako i Vašu realitnú spoločnosť budem odporúčať svojím známym. 

Ešte raz ďakujem za poskytnuté služby.

Mária Olšinská


Dobrý deň,

bola som spokojná s prácou pani Marcinovej, aj preto som sa na ňu obrátila už po tretíkrát, čo sme sa s rodinou sťahovali ohľadne predaja aj kúpy bytu. Hodnotenie môžte zverejniť na Vašej stránke.

Jela Priehradníková


Dobrý deň ! 
S prácou realitnej agentky pani Jánošovej som dlhodobo  veľmi spokojná.

Spolupracovali sme s ňou aj v minulosti, keď sme  kupovali dom pred rokmi a taktiež som ju odporučila v minulosti aj mojej mame. V súčasnosti sme boli spokojní tiež, naďalej by som ju odporúčala aj mojim známym.

Brozmannová


Sluzby vasej realitnej kancelarie som vyuzila pri predaji mojho bytu a musim povedat ze s priebehom som velmi spokojna. Realitna maklerka pani Marcinova je profesional, vzdy bola zastihnutelna, poskytla nam vsetky potrebne informacie a casovo bola velmi flexibilna.

Nemozem naozaj nic vycitat.

Mgr. Ursula Perez Marton


Pani Jánošová, bola veľmi príjemná, profesionálna, pomohla s formalitami a v konečnom dôsledku úspešná.

Boli sme veľmi spokojní.

Jozef Modrovich


Dobrý deň,
touto cestou by som sa rada poďakovala Vašej realitnej maklérke Ing. Marcinovej za jej profesionálny ako i ľudský prístup. Pani Marcinová bola veľmi milá a ochotná pomôcť nám zrealizovať všetky potrebné záležitosti súvisiace s kúpou našej nehnuteľnosti. Vopred nám vysvetlila všetky kroky a úkony. Taktiež vedela zodpovedať doplňujúce otázky a sprostredkovať služby, ktoré neboli priamo v jej kompetencii. Prajem pani Marcinovej ako aj Vašej realitnej kancelárii ešte veľa spokojných klientov a mnoho úspechov. S pozdravom,

Z. Papajová


Dobry den odpovedam na  vas dotaznik.

S vasimi sluzbami realitnej kancelarie som velmi spomojna.Vyuzivam vase sluzby uz niekolko rokov.Spokojnost a doveru prikladam pani Janosovej. Dakujem vam za spolupracu!

Kurhajcova


Moja skúsenosť s Vašou realitnou spoločnosťou v zastúpení realitnou maklérkou pani Jánošovou, bola od prvého kontaktu pozitívna. Od začiatku, pri ponuke bytu na predaj boli moje predstavy a požiadavky rešpektované s maximálnou dávkou profesionality, čo v konečnom efekte prineslo moju spokojnosť. Rovnako aj pri záverečných fázach, ako odhlasovanie energií a p. bola mi  poskytnutá  plnohodnotná súčinnosť.

Súhlasím, aby ste moje hodnotenie umiestnili na stránkach Vašej spoločnosti. Len neviem , ako formou zverejňujete mená zákazníkov. V mojom prípade by som ocenil len uvedenie iniciálok. Ešte raz ďakujem za spoluprácu a zdravím.

Michal Gabovič


Sme veľmi spokojní s realitnou maklerkou.

Je vynikajúca

Savkovci


S pani Marcinovou som bola velmi spokojna.Vzdy ochotne a profesionalne odpovedala na moje otazky.

Som jej za vsetko vdacna.

Nedeliakova


...so službami vašej realitnej kancelárie sme boli spokojní.

Náš prípad bol zložitý a realizácia predaja nehnuteľnosti bola pomerne náročná, prístup pracovníkov realitnej kancelárie bol počas celej doby na vysoko profesionálnej  úrovni.  Pravidelne nás informovali o stave predaja nehnuteľnosti a aktívne vystupovali  pri rokovaniach s potenciálnymi záujemcami. V plnej miere zohľadnili naše predstavy o predaji. Veľmi radi využijeme  služby tejto realitnej kancelárii aj v budúcnosti.

Rodina Šánerová


Sme veľmi spokojní, o čom svedčí skutočnosť, že sme sa na Vašu spoločnosť obrátili už 3-krát a výsledkom bola vždy uzavretá zmluva.

Práca vášho makléra (p. Bártová) bola profesionálna, veľmi si ju ceníme, a to aj vtedy, keď sa nám navrhovaný klient nepáčil. Nakoniec však k uzavretiu zmluvy došlo, pretože nám našla nového klienta.

Viktor Bernát


Dobrý deň,

na Vašu realitnú kanceláriu, konkrétne pani Sedláčkovú som sa obrátila už na základe ústneho odporúčania. Obaja s manželom oceňujeme jej vecný a zároveň ľudský prístup. Mali sme pocit, že je "na našej" strane. Ale veríme, že bola rovnako seriózna i ku všetkým záujemcom. Vďaka nej celý proces prebehol pokojne a pre nás bez väčších stresov.

Prajeme jej i celej realitnej kancelárii veľa úspešných jednaní.

Monika a František Zajíčkovci


Dobrý den,

po minulých skúsenostiach sme opäť oslovili Vašu realitnú kanceláriu a presvedčili sme sa o Vášom profesionálnom prístupe ku klientom.

p. Marcinová pri svojich dlhoročných skúsenostiach pomáha svojim klientom radami a promtne rieši akekoľvek vzniknuté problémy. Spoluprácu s nami dokončila k našej plnej spokojnosti.

Šedivá


…so sluzbami pani Bartovej som velmi spokojny. Riesim s nou prakticky vsetky otazky spojene so spravovanim nasich nehnutelnosti.

Dakujem.

Ing. Vladimir Huba


So službami Vašej realitnej kancelárie kancelárie som bola nadmieru spokojná. Taktiež som bola veľmi spokojná s prístupom a kvalitou práce p. Marcinovej. Od prvého telefonátu až do posledného kontaktu nie je nič, čo by som vytkla. Pani Marcinová bola veľmi milá, ochotná spolupracovať aj mimo pracovného času, keď to bolo nutné. Veľmi oceňujem jej profesionalitu.

Marta Muchálová


Služby  vašej realitnej kancelárie využívam už mnoho rokov a je to na základe dobrých  skúseností a seriozneho prístupu hlavne v zabezpečovaní  prenájmov bytov. Dlhodobo  spolupracujem  s pani  Sedláčkovou predtým Jánošovou. Táto dlhoročná spolupráca  vychádza hlavne  zo spokojnosti pri zabezpečovaní požiadaviek klienta, zodpovedného prístupu a hlavne kvalitného a vysoko odborného prístupu pani Sedláčkovej. Spolupracujem s viacerými RK, ale na základe týchto pozitívnych skúseností vždy ako prvú oslovím vašu realitnú kanceláriu u ktorej mám záruku kvalitného zabezpečenia požiadaviek. I na základe  skúseností  z tohto posledného prenájmu chcem i do budúcnosti využívať dobrú spoluprácu s vašou realitnou kanceláriou.

Milan Osuský


Dobrý deň, 
dovoľte mi poďakovať vašej realitnej kancelárii za poskytnuté služby. Samozrejme, nerokoval som priamo s kanceláriou, ale bol som v kontakte s jej zástupkyňou, pani Bartovou.

Jej patrí všetka moja vďaka za trpezlivosť v zložitom prípade predaja nehnuteľnosti vo vlastníctve troch spolumajiteľov. Bravúrne zvládla všetky situácie spojené s touto obchodnou transakciu aj vtedy, keď som si ja už myslel, že dosiahnuť vytýčený cieľ bude nemožné. Všetko bolo maximálne profesionálne.

Ešte raz ďakujem a v budúcnosti budem odporúčať služby vašej realitnej kancelárie komukoľvek, kto prejaví záujem o profesionálny predaj či kúpu nehnuteľnosti.

RNDr. Ing. Rastislav Malatinec


Uz sest rokov vyuzivame vase sluzby. Do styku prichadzame s pani Bartovou. Ocenujeme jej profesionalny, erudovany a priatelsky pristup, takze aj v buducnosti sa urcite budeme obracar na vas.

Michal Ruzicka


Jednoducho, super. Vďaka. Naším maklérom je pán Ing. arch. Ľuboš Lenarth, na ktorého sa už dlhé roky obraciame s plnou dôverou pri sprostredkovaní prenájmu. Dosiaľ všetko prebiehalo k našej absolútnej spokojnosti.
Navyše si ceníme ochotu pána Lenartha v prípade potreby aj prispieť radou.  V budúcnosti sa určite opäť naňho obrátime.

Veronika Vlčková


…ako viete, som velmi spokojny so sluzbami vasej realitnej kancelarie. S doverou sa na vasu kancelariu obraciam uz po niekolkykrat v suvislosti s prenajmom nasho bytu a velmi ocenujem vas pristup. Velmi si cenim profesionalny a zaroven velmi mily a ustretovy pristup p. Sedlackovej pri sprostredkovani najmu. Velmi si tiez cenim aj jej dodatocnu pomoc suvisiacu s tym, ze byvame v zahranici, co nam spravu bytu komplikuje.  Dakujeme pekne!

Robert Lindenthal


Spolupracovala som s pani bartovou (a čiastočne s pani bondovou) pri kúpe už môjho druhého investičného bytu v Petržalke

Som veľmi spokojná so službami.  Pani bartová je expertka, posielala mi vždy vhodné ponuky a pomohla mi s rozhodovaním. Zaujímala sa o moju situáciu a mala som pocit že som dôležitý zákazník. Super bol tiež že Pán Bartová bola ľahko dostuna cez telefon aj whatsapp. Nasmerovala ma taktiež na veľmi šikovného finančného odborníka. Jediný mínusový bod: cena za služby je trochu privysoká.

Lesana Walshe