Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ubytovacie zariadenie Madarasz - so štúdiou dostavby na SENIOR HOUSE

Interné ID: LL230131-3
Ulica: nezadaná
Obec: Blahová
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Hotely a penzióny

Popis nehnuteľnosti

UBYTOVACIE ZARIADENIE MADARÁSZ – SENIOR HOUSE Investičná príležitosť na brehu Malého Dunaja Ponúkame na predaj areál pri Malom Dunaji v katastri obce Blahová v rekreačnej oblasti Madarász, vhodný na senior house. Je možnosť prestavby na ubytovacie zariadenie, hotel, komunitné centrum, školiace stredisko a pod. Areál je od obce Blahová vzdialený cca 1,2 km. Má výmeru 5560 m2. Pôvodný rekreačný objekt pozostáva z dvoch častí: 4 podlažnej obytnej časti (39 izieb s hygienickým jadrom) s hlavným vstupom a 2-podlažnej prevádzkovej budovy s kuchyňou so zázemím, s jedálňou a spoločenskou časťou na poschodí, pričom jednotlivé poschodia sú prístupné zo vstupnej haly. Pitná voda je zabezpečená z vlastného zdroja – studne. Objekt je napojený na samostatnú nízkonapäťovú elektrickú prípojku s vlastným transformátorom a nie je napojený na verejnú kanalizáciu. Vzdialenosti od miest: Bratislava 38 km Trnava 48 km Sereď 37 km Galanta 34 km V okolí areálu je golfové ihrisko, volejbalové ihrisko, 2 tenisové kurty, funkčné rekreačné zariadenie Madarász, chatová oblasť, aj trvale obývané rodinné domy. Oblasť poskytuje výborné možnosti vodných športov a rybolovu. 

Bližšie info v RK

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
1 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Ing. arch. Ľuboš Lenarth

Ing. arch. Ľuboš Lenarth

Maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • lrm
  • narks

V odbore pracuje od roku 2003. V práci realitného makléra úspešne spája skúsenosti z praxe a vedomosti architekta. Najradšej sa venuje sprostredkovaniu predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností - budov, areálov, skladov, kancelárií a pozemkov. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti