Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VÝBORNÁ LOKALITA - KOMERČNÝ PRIESTOR V RUŽINOVE, ONDAVSKÁ UL.

Interné ID: 10102022ZS4
Ulica: Ondavská
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

PREDAJ ATRAKTÍVNEHO KOMERČNÉHO PRIESTORU V II.BRATISLAVSKOM OBVODE, RUŽINOV - ONDAVSKÁ UL.

Komerčné priestory sa nachádzajú vo výbornej lokalite s dobrou dostupnosťou do ostatných mestských časti a dobrým napojením na diaľničný obchvat. V blízkosti je Zimný štadión, Národný futbalový štadión a športová hala Hant Aréna.

Priestory sú vhodné na prevádzkovanie rôzneho typu gastro služieb, na gastro výrobu, pivovar s pivárňou, a pod. V zmysle platnej územnoplánovacej informácie je možné ich využiť aj ako administratívne, kultúrne, zdravotné, fitnes centrum. Zároveň územný plán čiastočne umožňuje aj funkciu bývania.

Priestory majú 700 m2 úžitkovú plochu, možnosť zastrešeného sedenia alebo sedenia vonku. Výmera pozemku je 743 m2. Parkovanie je zabezpečené v garáži (48 m2) a ďalšie parkovacie miesta pre minimálne 8 áut vonku.

Komerčný objekt je napojený na všetky inžinierske siete a má aj vlastnú studňu.Bližšie informácie, pôdorysy a cena u makléra : Zlatica Sedláčková, 0903 205 803, sedlackova@realitna.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
700 m2
Balkón:
nie
Výťah:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Zlatica Sedláčková (Jánošová)

Zlatica Sedláčková (Jánošová)

Maklérka

  • Slovensky
  • Česky
  • lrm
  • narks

Pracuje v realitách viac ako 25 rokov. Klient sa môže spoľahnúť na jej odbornosť, ochotu a ľudský prístup. Špecializuje sa prevažne na rezidenčné nehnuteľnosti v Bratislave a okolí. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti