Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Obchodný priestor na prízemí v AFK !

Ulica: Záhorácka
Obec: Malacky
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
492 €/mesiac
vrátane energie a dph

Popis nehnuteľnosti

Prenájom exkluzívnych novorekonštruovaných priestorov v pasáži v AFK Malacky.. Obchodný priestor sa nachádza na prízemí, má výmeru 21,5 m2, presklenú stenu do nákupnej pasáže. Podlahy v chodbe a v priestoroch sú vybavené dlažbou - gresom. Presklenie priestorov je z kaleného skla, bezrámové. Kúrenie a chladenie priestorov je zabezpečené podstropnými klimatizačnými jednotkami. Úroveň kúrenia a chladenia si nastavuje každý nájomník sám.

Výmena vzduchu je zabezpečená prostredníctvom vzduchotechniky s rekuperáciou. Pánske WC, dámske WC a kuchynka sú umiestnené na 1. poschodí. Priestor je vybavený umývadlom s teplou a studenou vodou a zásuvkami na internet. Ochrana priestorov je zabezpečená EZS.

Obchodný priestor o výmere 21,50 m2 na prízemí (1.02) - cena 322,50 €/mesiac. + záloha za služby a energie  + DPH  = 492,- €

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
21.5 m2
Zastavaná plocha:
21.5 m2
Stav:
úplne prerobený
Energetický certifikát:
C
Celková plocha:
21.5 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. arch. Ľuboš Lenarth

Ing. arch. Ľuboš Lenarth

Maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • lrm
  • narks

V odbore pracuje od roku 2003. V práci realitného makléra úspešne spája skúsenosti z praxe a vedomosti architekta. Najradšej sa venuje sprostredkovaniu predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností - budov, areálov, skladov, kancelárií a pozemkov. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti