Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Priestory na prenájom na 1. poschodí nákupného centra AFK

Ulica: Záhorácka
Obec: Malacky
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
300 €/mesiac
+ energie a DPH

Popis nehnuteľnosti

Priestory o veľkosti 36,60 m2 sa nachádzajú na Záhoráckej ulici, v absolútnom centre mesta. Sú umiestnené na 1. poschodí Domu obchodu a služieb AFK.
Skladá sa z dvoch miestností. V prvej miestnosti, o výmere 20,14 m2, je jedna stena presklená. Druhá, o výmere 16,46 m2, môže slúžiť ako ako zázemie, kancelária, alebo príručný sklad. V priestore je k dispozícii voda a odpad a internetové zásuvky. Na vykurovanie a chladenie slúži klimatizácia. Priestor je využiteľný aj ako obchodný priestor, kancelársky priestor, resp. bufet, alebo kozmetika, masážny salón a pod.
Pred objektom, ako aj za ním sa nachádzajú verejné parkovacie miesta. Na zadnej strane objektu je situovaná nákladná rampa.

Cena 300 €/mesiac + služby a energie a DPH = 422 € s DPH

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
36.6 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. arch. Ľuboš Lenarth

Ing. arch. Ľuboš Lenarth

Maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • lrm
  • narks

V odbore pracuje od roku 2003. V práci realitného makléra úspešne spája skúsenosti z praxe a vedomosti architekta. Najradšej sa venuje sprostredkovaniu predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností - budov, areálov, skladov, kancelárií a pozemkov. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti