Naši klienti

Referencie uvádzame so súhlasom dopytovaných.

 

"Dobrý deň, s potešením opakovane vyjadrujem svoju spokojnosť a obdiv k práci Vašej realitnej agentúry. Celý proces kúpy a predaja nehnuteľnosti prebiehal veľmi hladko a rýchlo aj vďaka skvelej spolupráci realitnej maklérky pani RNDr. Bondovej. Vysoko si cením profesionalitu a ústretovosť pracovníkov Vašej spoločnosti a budem ju odporúčať aj mojim priateľom a známym. Želám aj naďalej veľa pracovných úspechov a spokoojnosť Vašich klientov! 

PhDr. M. Paniaková

"Chcem sa touto cestou poďakovať za skvelý prístup, profesionalitu a nasadenie maklérky pani Gabriely Bártovej a  súčasne aj celej 1.realitnej a aukčnej spoločnosti za Vaše služby, vďaka ktorej plánujem aj v budúcnosti s Vami  naďalej spolupracovať. Ešte raz vďaka"

Maja Demitrová 

"Dobrý deň, chcela by som ohodnotiť Vašu kolegyňu p. Jánošovú, s ktorou spolupracujem už niekoľko rokov.Radím ju medzi skúsených realitných maklérov. Má príjemné vystupovanie s klientami, presne príde na stanovenú dohodnutú hodinu, môžem  povedať, že bola ochotná prísť aj cez víkend. Zmluvy pripraví dôsledne. Dôverujem Vašej realitnej kancelárií a ďakujem Vám za spoluprácu."

                                                                                                     T.Kurhajcová

"Dobrý deň, vyjadrujeme našu spokojnosť, milá spolupráca, zostávame ako spokojní klienti a radi využijeme Vaše služby aj v budúcnosti."

                                                                              Šišovič

"Dobrý deň, so službami p. Jánošovej som bol veľmi spokojný a nemám žiadnu výtku."  

Mayer

"Vzhľadom na dobrú spoluprácu v minulosti (predaj rodinného domu), som p. Marcinovú oslovil pri  predaji bytu v Dunajskej Strede v roku 2016 s nádejou, že ona je tá "šťastná a šikovná", čo predaj zrealizuje. Tak sa i stalo, boli sme spokojní s jej prístupom. V budúcnosti, v prípade predaja reality sa opäť s dôverou obrátim na ňu." 

Hostýn

"Dobrý deň, ďakujem za prianie do nového roka, a aj ja prajem celému kolektívu veľa pracovných aj osobných úspechov v novom roku 2017. Čo sa týka Vašej pracovníčky, realitnej maklérky pani Zlatice Jánošovej, je to profesionálka po každej stránke. Jej prístup ku klientovi je vysoko profesionálny, či už po odbornej a tiež ľudskej stránke.Týmto jej ďakujem za perfektne odvedenú prácu."      

Ing. Šajbidorová 

"So službami Vašich maklérov sme boli veľmi spokojní, s ich pomocou sa nám vo veľmi krátkom čase podarilo prenajať tri byty na Mariánskej ulici a taktiež na ústredí Grösslingovej ulice, sme za ich pomoci prenajali nebytový priestor. Komunikácia bola príjemná a ústretová a budeme radi, keď aj v budúcnosti budeme môcť s Vami spolupracovať, samozrejme pokiaľ budeme potrebovať."

p. Jamnická

"S pomocou p. Gabriely Bártovej  som bola mimoriadne spokojná a budem rada ak jej prácu budem môcť ešte použiť."      

p. Vavrušková  

"K p. Bártovej toľko: dlhoročná spolupráca, spoľahlivosť, príjemná komunikácia, výborný prehľad o trhu." 

  p. Cibulková  

"K p. Jánošovej mám absolútnu dôveru – vyhovuje mi jej flexibilita, precíznosť, “nos na  dobrých nájomníkov”. Nájom mi vybavila s rýchlosťou blesku. Naviac pripravila i podklady, zmluvy … Takže aj do budúcna viem, že p. Jánošová mi pomôže, keď budem potrebovať. Hodnotím ju na jednotku s hviezdičkou!"   

                                        p. Grendárová