Naši klienti

Referencie uvádzame so súhlasom dopytovaných.

Vážený obchodný partner! Ďakujeme za poskytnuté služby, naša nehnuteľnosť bola rýchlo prenajatá, boli poskytnuté potrebné príslušné služby a všetky rokovania prebehli v poriadku. Oceňujeme, že sme služby vašej spoločnosti úspešne využili už druhýkrát.

                                                                 Viktor Bernát

Dobrý deň, ak mám hodnotiť maklérku  p. Ing. Marcinovú, musím povedať, že komunikácia a spolupráca s ňou je na vysokej úrovni, čo svedčí aj o jej odbornosti ako i o profesionalite celej Vašej spoločnosti. Som spokojný so spoluprácou p. Marcinovej a dúfam, že budeme komunikovať aj v budúcnosti.  

Pavol Kňaz

Sme veľmi spokojní s realitnou maklérkou pani Jánošovou. Je vynikajúca.

                                                                                     Savkovci

Moja skúsenosť s Vašou realitnou spoločnosťou v zastúpení realitnou maklérkou pani Jánošovou, bola od prvého kontaktu pozitívna. Od začiatku, pri ponuke bytu na predaj boli moje predstavy a požiadavky rešpektované s maximálnou dávkou profesionality, čo v konečnom efekte prineslo moju spokojnosť. Rovnako aj pri záverečných fázach, ako odhlasovanie energií a p. bola mi poskytnutá plnohodnotná súčinnosť.

                                                                                M.G.

Dobrý deň, odpovedám na Váš dotazník. S vašimi službami realitnej kancelárie som veľmi spokojná. Využívam Vaše služby už niekoľko rokov. Spokojnosť a dôveru prikladám pani Jánošovej. Ďakujem Vám za spoluprácu.

Kurhajcová 

Dobrý deň, touto cestou by som sa rada poďakovala Vašej realitnej maklérke Ing. Marcinovej za jej profesionálny ako i ľudský prístup. Pani Marcinová bola veľmi milá a ochotná pomôcť nám zrealizovať všetky potrebné záležitosti súvisiace s kúpou našej nehnuteľnosti. Vopred nám vysvetlila všetky kroky a úkony. Taktiež vedela zodpovedať doplňujúce otázky a sprostredkovať služby, ktoré neboli priamo v jej kompetencii. Prajem pani Marcinovej ako aj Vašej realitnej kancelárii ešte veľa spokojných klientov a mnoho úspechov.

                                                                       Z. Papajová

P. Jánošová, bola veľmi príjemná, profesionálna, pomohla s formalitami a v konečnom dôsledku úspešná. Boli sme veľmi spokojní.

                                                                                                                                                                             J. Modrovich

Služby Vašej realitnej kancelárie som využila pri predaji môjho bytu a musím povedať, že s priebehom som veľmi spokojná. Realitná maklérka pani Marcinová je profesionál, vždy bola zastihnuteľná, poskytla nám všetky potrebné informácie a časovo bola veľmi flexibilná. Nemôžem naozaj nič vyčítať.

Uršula Pérez Marton

S prácou realitnej agentky pani Jánošovej som dlhodobo veľmi spokojná. Spolupracovali sme s ňou aj v minulosti, keď sme kupovali dom pred rokmi a taktiež som ju odporučila v minulosti aj mojej mame. V súčasnosti sme boli spokojní tiež, naďalej by som ju odporúčala aj mojim známym.

S pozdravom Brozmannová

Dobrý deň, bola som spokojná s prácou pani Marcinovej, aj preto som sa na ňu obrátila už po tretíkrát, čo sme sa s rodinou sťahovali ohľadne predaja aj kúpy bytu.

           Jela Priehradníková

Dobrý deň, ďakujem za služby Vašej realitnej kancelárie, ktoré splnili moje očakávania. Osobitne oceňujem prácu pani RNDr. Agnesy Bondovej, ktorá je na vysokej profesionálnej úrovni. Perfektne odkomunikovala obhliadky môjho domu, ako i samotný predaj. Venovala mojej nehnuteľnosti dostatok času, bola dostatočne aktívna a problém, ktorý sa vyskytol v záverečnej realizácii predaja vyriešila promptne. Určite pani Bondovú ako i Vašu realitnú spoločnosť budem odporúčať svojim známym. Ešte raz ďakujem za poskytnuté služby.

                                                                                                                 Mária Olšinská

"Dobrý deň, s potešením opakovane vyjadrujem svoju spokojnosť a obdiv k práci Vašej realitnej agentúry. Celý proces kúpy a predaja nehnuteľnosti prebiehal veľmi hladko a rýchlo aj vďaka skvelej spolupráci realitnej maklérky pani RNDr. Bondovej. Vysoko si cením profesionalitu a ústretovosť pracovníkov Vašej spoločnosti a budem ju odporúčať aj mojim priateľom a známym. Želám aj naďalej veľa pracovných úspechov a spokoojnosť Vašich klientov! 

PhDr. M. Paniaková

"Chcem sa touto cestou poďakovať za skvelý prístup, profesionalitu a nasadenie maklérky pani Gabriely Bártovej a  súčasne aj celej 1.realitnej a aukčnej spoločnosti za Vaše služby, vďaka ktorej plánujem aj v budúcnosti s Vami  naďalej spolupracovať. Ešte raz vďaka"

Maja Demitrová 

"Dobrý deň, chcela by som ohodnotiť Vašu kolegyňu p. Jánošovú, s ktorou spolupracujem už niekoľko rokov.Radím ju medzi skúsených realitných maklérov. Má príjemné vystupovanie s klientami, presne príde na stanovenú dohodnutú hodinu, môžem  povedať, že bola ochotná prísť aj cez víkend. Zmluvy pripraví dôsledne. Dôverujem Vašej realitnej kancelárií a ďakujem Vám za spoluprácu."

                                                                                                     T.Kurhajcová

"Dobrý deň, vyjadrujeme našu spokojnosť, milá spolupráca, zostávame ako spokojní klienti a radi využijeme Vaše služby aj v budúcnosti."

                                                                              Šišovič

"Dobrý deň, so službami p. Jánošovej som bol veľmi spokojný a nemám žiadnu výtku."  

Mayer

"Vzhľadom na dobrú spoluprácu v minulosti (predaj rodinného domu), som p. Marcinovú oslovil pri  predaji bytu v Dunajskej Strede v roku 2016 s nádejou, že ona je tá "šťastná a šikovná", čo predaj zrealizuje. Tak sa i stalo, boli sme spokojní s jej prístupom. V budúcnosti, v prípade predaja reality sa opäť s dôverou obrátim na ňu." 

Hostýn

"Dobrý deň, ďakujem za prianie do nového roka, a aj ja prajem celému kolektívu veľa pracovných aj osobných úspechov v novom roku 2017. Čo sa týka Vašej pracovníčky, realitnej maklérky pani Zlatice Jánošovej, je to profesionálka po každej stránke. Jej prístup ku klientovi je vysoko profesionálny, či už po odbornej a tiež ľudskej stránke.Týmto jej ďakujem za perfektne odvedenú prácu."      

Ing. Šajbidorová 

"So službami Vašich maklérov sme boli veľmi spokojní, s ich pomocou sa nám vo veľmi krátkom čase podarilo prenajať tri byty na Mariánskej ulici a taktiež na ústredí Grösslingovej ulice, sme za ich pomoci prenajali nebytový priestor. Komunikácia bola príjemná a ústretová a budeme radi, keď aj v budúcnosti budeme môcť s Vami spolupracovať, samozrejme pokiaľ budeme potrebovať."

p. Jamnická

"S pomocou p. Gabriely Bártovej  som bola mimoriadne spokojná a budem rada ak jej prácu budem môcť ešte použiť."      

p. Vavrušková  

"K p. Bártovej toľko: dlhoročná spolupráca, spoľahlivosť, príjemná komunikácia, výborný prehľad o trhu." 

  p. Cibulková  

"K p. Jánošovej mám absolútnu dôveru – vyhovuje mi jej flexibilita, precíznosť, “nos na  dobrých nájomníkov”. Nájom mi vybavila s rýchlosťou blesku. Naviac pripravila i podklady, zmluvy … Takže aj do budúcna viem, že p. Jánošová mi pomôže, keď budem potrebovať. Hodnotím ju na jednotku s hviezdičkou!"   

                                        p. Grendárová