Naši klienti

Referencie uvádzame so súhlasom dopytovaných.

Cez Vašu realitnú kanceláriu som kupovala byt už druhýkrát a oba razy som natrafila na pani Marcinovú. Beriem to ako veľké šťastie,lebo ona je jeden veľmi ochotný, zodpovedný a profesionálny človek, na ktorého sa dá spoľahnúť. Musím povedať, že robí aj nad rámec toho čo bežný klient očakáva. Navyše zastupuje realitnú kanceláriu na úrovni o tom niet pochýb.

Ďakujeme

Katarína Kanderková

 

 

Služby vašej realitnej kancelárie využívam už mnoho rokov a je to na základe dobrých skúseností a seriozneho prístupu hlavne v zabezpečovaní prenájmov bytov. Dlhodobo spolupracujem s pani Sedláčkovou predtým Jánošovou. Táto dlhoročná spolupráca  vychádza hlavne zo spokojnosti pri zabezpečovaní požiadaviek klienta, zodpovedného prístupu a hlavne kvalitného a vysoko odborného prístupu pani Sedláčkovej. Spolupracujem s viacerými RK, ale na základe týchto pozitívnych skúseností vždy ako prvú oslovím vašu realitnú kanceláriu u ktorej mám záruku kvalitného zabezpečenia požiadaviek. I na základe skúseností z tohto posledného prenájmu chcem i do budúcnosti využívať dobrú spoluprácu s vašou realitnou kanceláriou.

                                                   Milan Osuský

 

Chcem sa touto cestou poďakovať vedeniu Vašej realitnej kancelárie - Ing. Adriene Litomerickej, realitnej maklérke pani Zlatici Sedláčkovej, ako aj všetkým, s ktorými som prišla u Vás do kontaktu... So službami 1. Realitnej a aukčnej spoločnosti, s.r.o., som bola mimoriadne spokojná, charakterizuje ich profesionalita, vysoká orientácia na trhu s realitami, ústretovosť, veľmi dobré kontakty v potrebnej oblasti a v konečnom dôsledku pozitívny výsledok... Vaším prostredníctvom som predávala byt v pomerne zložitom období, ( po skončení prvej vlny Koronavírusu,) napriek tomu sa všetko vydarilo...

Osobitne pozitívne oceňujem prístup a kvalitu práce certifikovanej realitnej  maklérky pani Zlatice Sedláčkovej, je skutočný profesionál, navyše s ľudským prístupom, pomáhala mi aj s vecami, ktoré neboli v jej pracovnej náplni... Čo sa týka predaja spomínanej nehnuteľnosti, splnenie mojich požiadaviek nebolo pre ňu, a ani pre Vašu realitnú kanceláriu problémom... Zmluva bola doplnená o  návrhy mojej advokátky, dokumentácia dobre pripravená... A predaj sa uskutočnil v pomerne krátkom čase...

-   Na záver jedna poznámka – nehnuteľnosť som predávala po prvý raz a mala som z toho obavy... Túto realitnú kanceláriu mi odporučila moja poradkyňa v peňažnom ústave, mala so spoluprácou veľmi dobré skúsenosti... Aj môj úvodný kontakt bol pozitívny – na začiatku som prišla neohlásená, no napriek tomu som stretla s ochotou a profesionálnymi radami. Aj zásluhou takéhoto  prístupu som sa do tejto realitnej kancelárie vrátila, neskôr som zistila, že mi prvé rady poskytla Mgr. Gabriela Bártová... Som rada, že mi v 1. Realitnej a aukčnej spoločnosti, s.r.o., pomohli zrealizovať predaj v krátkom čase a bez zbytočných problémov...

                                                                                               PhDr. Ľudmila Koníková, PhD.

 

S vašou realitnou kanceláriou sme spokojní, aj preto sme už viackrát opakovane použili vaše služby. To isté platí aj pre makléra p. Bártovú, s ktorou sme spolupracovali už viackrát pre jej profesionálny prístup. Ďakujeme.

Viktor Bernát

Dobrý deň, 

1. Veľmi spokojný, všetko prebehlo na profesionálnej úrovni. Zmluva bola relatívne vyhovujúca a kryla obe strany, 2 drobné body sme pozmenili v môj prospech a 1 bod v prospech pani majiteľky. Máte pekné kancelárie pôsobia profesionálne.

2. Pani maklérka je milá, pôsobí, že už má dlhšie prax a vyzná sa. Obhliadka prebehla veľmi dobre, všetko mi ukázala a dodala info čo by ma mohlo zaujímať pri rozhodovaní. Zmluvu sme si spolu prešli u vás bod po bode ku všektému sa vyjadrila, to sa mi tiež páčilo. Odporúčam vás. Pekný deň.

                                                                                                                                                                                    Marián Lokšík

 

1. So službami Vašej realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. Napriek zložitej situácii, kvôli koronavírusu, ste boli schopní vo veľmi krátkom čase nájsť pre nás nájomcu.
2. Pani Marcinová poskytla vysoko kvalifikovanú prácu, jej prístup bol na profesionálnej úrovni.

                                                                                                                                Ing. Igor Guspan, MBA                    

 

1. So službami realitnej kancelárie som veľmi spokojná.
2. Spokojnosť s prvým bodom vyplýva z mojej skúsenosti so stretnutím a prístupom realitnej maklérky p. Sedláčkovej, ktorá je veľmi milá, ochotná, ústretová a profesionálna.Vďaka pozitívnej skúsenosti by som aj v budúcnosti kľudne s Vami spolupracovala.

                                                           Soňa Kociová

 

Tak posielam to hodnotenie, ktoré je na plný počet bodov alebo hviezdičiek.
1. So službami realitnej kancelárie som veľmi spokojný. Služby RK som využil už druhýkrát a aj tentokrát, tak ako aj v minulosti, k mojej spokojnosti. Oceňujem plnohodnotnú informovanosť o nehnuteľnosti na webovom portáli RK, kvalitnú zmluvnú dokumentáciu, poradenstvo a tým celkovú vysokú úroveň služieb RK.
2. Takisto oceňujem skvelý prístup, vysokú profesionalitu, ochotu a nasadenie maklérky pani Zlatice Sedláčkovej. Mala snahu vyhovieť všetkým mojim požiadavkám a moja záležitosť bola z jej strany promptne vybavená, za čo jej úprimne ďakujem.

                               Vladimír Bucko

 

So službami Vašej realitnej kancelárie som bola nadmieru spokojná. Taktiež som bola veľmi spokojná s prístupom a kvalitou práce p. Marcinovej. Od prvého telefonátu až do posledného kontaktu nie je nič, čo by som vytkla. Pani Marcinová bola veľmi milá, ochotná spolupracovať aj mimo pracovného času, keď to bolo nutné. Veľmi oceňujem jej profesionalitu.

                                                        Marta Muchálová

 

So službami realitnej agentúry som spokojná. Konkrétne oslovujem pani Sedláčkovú, ktorá mi vždy ochotne vyjde v ústrety asi tak 15 rokov. Takže som veľmi spokojná.

                Bittnerová

Dobrý deň prajem, so službami pani Bártovej som veľmi spokojný. Riešim s ňou prakticky všetky otázky spojené so spravovaním našich nehnuteľností.

Ing. Vladimír Huba

Dobrý deň, po minulých skúsenostiach sme opäť oslovili Vašu realitnú kanceláriu a presvedčili sme sa o Vašom profesionálnom prístupe ku klientom. Pani Marcinová pri svojich dlhoročných skúsenostiach pomáha svojim klientom radami a promptne rieši akékoľvek vzniknuté problémy. Spoluprácu s nami dokončila k našej plnej spokojnosti.

                                        Eva Šedivá

Dobrý deň, na Vašu realitnú kanceláriu, konkrétne pani Sedláčkovú som sa obrátila už na základe ústneho odporúčania. Obaja s manželom oceňujeme jej vecný a zároveň ľudský prístup. Mali sme pocit, že je "na našej" strane. Ale veríme, že bola rovnako seriózna i ku všetkým záujemcom. Vďaka nej celý proces prebehol pokojne a pre nás bez väčších stresov. Prajeme jej i celej realitnej kancelárii veľa úspešných jednaní.

                                                                                                Monika a František Zajíčkovci

Sme veľmi spokojní, o čom svedčí skutočnosť, že sme sa na Vašu spoločnosť obrátili už 3-krát a výsledkom bola vždy uzavretá zmluva. Práca Vášho makléra (p. Bártová) bola profesionálna, veľmi si ju ceníme, a to aj vtedy, keď sa nám navrhovaný klient nepáčil. Nakoniec však k uzavretiu zmluvy došlo, pretože nám našla nového klienta.

                            Viktor Bernát

Dobrý deň, so službami vašej realitnej kancelárie sme boli spokojní. Náš prípad bol zložitý a realizácia predaja nehnuteľnosti bola pomerne náročná, prístup pracovníkov realitnej kancelárie bol počas celej doby na vysoko profesionálnej úrovni. Pravidelne nás informovali o stave predaja nehnuteľnosti a aktívne vystupovali pri rokovaniach s potenciálnymi záujemcami. V plnej miere zohľadnili naše predstavy o predaji. Veľmi radi využijeme  služby tejto realitnej kancelárie aj v budúcnosti.

                       Rodina Šánerová

Dobrý deň. S p. Marcinovou som bola veľmi spokojná. Vždy ochotne a profesionálne odpovedala na moje otázky.Som jej za všetko vďačná.

Alžbeta Nedeliaková

Dobrý deň, som vďačný za flexibilný prístup skúsenej profesionálky p. Bártovej, ktorá mi trpezlivo pomáhala s výberom a nadstavením podmienok ideálneho prenájmu.

                      Martin Sedlák

Zdravím, oceňujem promptný a profesionálny prístup pri realizácii realitných transakcií. Realistický pohľad a schopnosť hľadať kompromis na oboch stranách účastníkov transakcie.

                                          Libor Briška

Vážený obchodný partner! Ďakujeme za poskytnuté služby, naša nehnuteľnosť bola rýchlo prenajatá, boli poskytnuté potrebné príslušné služby a všetky rokovania prebehli v poriadku. Oceňujeme, že sme služby vašej spoločnosti úspešne využili už druhýkrát.

                                                                 Viktor Bernát

Dobrý deň, ak mám hodnotiť maklérku p. Ing. Marcinovú, musím povedať, že komunikácia a spolupráca s ňou je na vysokej úrovni, čo svedčí aj o jej odbornosti ako i o profesionalite celej Vašej spoločnosti. Som spokojný so spoluprácou p. Marcinovej a dúfam, že budeme komunikovať aj v budúcnosti.  

Pavol Kňaz

Sme veľmi spokojní s realitnou maklérkou pani Jánošovou. Je vynikajúca.

                                                                                     Savkovci

Moja skúsenosť s Vašou realitnou spoločnosťou v zastúpení realitnou maklérkou pani Jánošovou, bola od prvého kontaktu pozitívna. Od začiatku, pri ponuke bytu na predaj boli moje predstavy a požiadavky rešpektované s maximálnou dávkou profesionality, čo v konečnom efekte prineslo moju spokojnosť. Rovnako aj pri záverečných fázach, ako odhlasovanie energií a p. bola mi poskytnutá plnohodnotná súčinnosť.

                                                                                M.G.

Dobrý deň, odpovedám na Váš dotazník. S vašimi službami realitnej kancelárie som veľmi spokojná. Využívam Vaše služby už niekoľko rokov. Spokojnosť a dôveru prikladám pani Jánošovej. Ďakujem Vám za spoluprácu.

Kurhajcová 

Dobrý deň, touto cestou by som sa rada poďakovala Vašej realitnej maklérke Ing. Marcinovej za jej profesionálny ako i ľudský prístup. Pani Marcinová bola veľmi milá a ochotná pomôcť nám zrealizovať všetky potrebné záležitosti súvisiace s kúpou našej nehnuteľnosti. Vopred nám vysvetlila všetky kroky a úkony. Taktiež vedela zodpovedať doplňujúce otázky a sprostredkovať služby, ktoré neboli priamo v jej kompetencii. Prajem pani Marcinovej ako aj Vašej realitnej kancelárii ešte veľa spokojných klientov a mnoho úspechov.

                                                                       Z. Papajová

P. Jánošová, bola veľmi príjemná, profesionálna, pomohla s formalitami a v konečnom dôsledku úspešná. Boli sme veľmi spokojní.

                                                                                                                                                                             J. Modrovich

Služby Vašej realitnej kancelárie som využila pri predaji môjho bytu a musím povedať, že s priebehom som veľmi spokojná. Realitná maklérka pani Marcinová je profesionál, vždy bola zastihnuteľná, poskytla nám všetky potrebné informácie a časovo bola veľmi flexibilná. Nemôžem naozaj nič vyčítať.

Uršula Pérez Marton

S prácou realitnej agentky pani Jánošovej som dlhodobo veľmi spokojná. Spolupracovali sme s ňou aj v minulosti, keď sme kupovali dom pred rokmi a taktiež som ju odporučila v minulosti aj mojej mame. V súčasnosti sme boli spokojní tiež, naďalej by som ju odporúčala aj mojim známym.

S pozdravom Brozmannová

Dobrý deň, bola som spokojná s prácou pani Marcinovej, aj preto som sa na ňu obrátila už po tretíkrát, čo sme sa s rodinou sťahovali ohľadne predaja aj kúpy bytu.

           Jela Priehradníková

Dobrý deň, ďakujem za služby Vašej realitnej kancelárie, ktoré splnili moje očakávania. Osobitne oceňujem prácu pani RNDr. Agnesy Bondovej, ktorá je na vysokej profesionálnej úrovni. Perfektne odkomunikovala obhliadky môjho domu, ako i samotný predaj. Venovala mojej nehnuteľnosti dostatok času, bola dostatočne aktívna a problém, ktorý sa vyskytol v záverečnej realizácii predaja vyriešila promptne. Určite pani Bondovú ako i Vašu realitnú spoločnosť budem odporúčať svojim známym. Ešte raz ďakujem za poskytnuté služby.

                                                                                                                 Mária Olšinská

"Dobrý deň, s potešením opakovane vyjadrujem svoju spokojnosť a obdiv k práci Vašej realitnej agentúry. Celý proces kúpy a predaja nehnuteľnosti prebiehal veľmi hladko a rýchlo aj vďaka skvelej spolupráci realitnej maklérky pani RNDr. Bondovej. Vysoko si cením profesionalitu a ústretovosť pracovníkov Vašej spoločnosti a budem ju odporúčať aj mojim priateľom a známym. Želám aj naďalej veľa pracovných úspechov a spokoojnosť Vašich klientov! 

PhDr. M. Paniaková

"Chcem sa touto cestou poďakovať za skvelý prístup, profesionalitu a nasadenie maklérky pani Gabriely Bártovej a  súčasne aj celej 1.realitnej a aukčnej spoločnosti za Vaše služby, vďaka ktorej plánujem aj v budúcnosti s Vami  naďalej spolupracovať. Ešte raz vďaka"

Maja Demitrová 

"Dobrý deň, chcela by som ohodnotiť Vašu kolegyňu p. Jánošovú, s ktorou spolupracujem už niekoľko rokov.Radím ju medzi skúsených realitných maklérov. Má príjemné vystupovanie s klientami, presne príde na stanovenú dohodnutú hodinu, môžem  povedať, že bola ochotná prísť aj cez víkend. Zmluvy pripraví dôsledne. Dôverujem Vašej realitnej kancelárií a ďakujem Vám za spoluprácu."

                                                                                                     T.Kurhajcová

"Dobrý deň, vyjadrujeme našu spokojnosť, milá spolupráca, zostávame ako spokojní klienti a radi využijeme Vaše služby aj v budúcnosti."

                                                                              Šišovič

"Dobrý deň, so službami p. Jánošovej som bol veľmi spokojný a nemám žiadnu výtku."  

Mayer

"Vzhľadom na dobrú spoluprácu v minulosti (predaj rodinného domu), som p. Marcinovú oslovil pri  predaji bytu v Dunajskej Strede v roku 2016 s nádejou, že ona je tá "šťastná a šikovná", čo predaj zrealizuje. Tak sa i stalo, boli sme spokojní s jej prístupom. V budúcnosti, v prípade predaja reality sa opäť s dôverou obrátim na ňu." 

Hostýn

"Dobrý deň, ďakujem za prianie do nového roka, a aj ja prajem celému kolektívu veľa pracovných aj osobných úspechov v novom roku 2017. Čo sa týka Vašej pracovníčky, realitnej maklérky pani Zlatice Jánošovej, je to profesionálka po každej stránke. Jej prístup ku klientovi je vysoko profesionálny, či už po odbornej a tiež ľudskej stránke.Týmto jej ďakujem za perfektne odvedenú prácu."      

Ing. Šajbidorová 

"So službami Vašich maklérov sme boli veľmi spokojní, s ich pomocou sa nám vo veľmi krátkom čase podarilo prenajať tri byty na Mariánskej ulici a taktiež na ústredí Grösslingovej ulice, sme za ich pomoci prenajali nebytový priestor. Komunikácia bola príjemná a ústretová a budeme radi, keď aj v budúcnosti budeme môcť s Vami spolupracovať, samozrejme pokiaľ budeme potrebovať."

p. Jamnická

"S pomocou p. Gabriely Bártovej  som bola mimoriadne spokojná a budem rada ak jej prácu budem môcť ešte použiť."      

p. Vavrušková  

"K p. Bártovej toľko: dlhoročná spolupráca, spoľahlivosť, príjemná komunikácia, výborný prehľad o trhu." 

  p. Cibulková  

"K p. Jánošovej mám absolútnu dôveru – vyhovuje mi jej flexibilita, precíznosť, “nos na  dobrých nájomníkov”. Nájom mi vybavila s rýchlosťou blesku. Naviac pripravila i podklady, zmluvy … Takže aj do budúcna viem, že p. Jánošová mi pomôže, keď budem potrebovať. Hodnotím ju na jednotku s hviezdičkou!"   

                                        p. Grendárová