1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Ing. Andrea Marcinová

Ing. Andrea Marcinová

senior realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийIch spreche deutschmluvim česky

0903 205 802

marcinova@realitna.sk

Motto: „ Nechci perfektný život, želaj si šťastný. “

Andrejka Marcinová k nám prišla v roku 2000 a stala sa pevnou súčasťou nášho maklérskeho tímu. Vyznačuje sa profesionálnym vystupovaním, veľkými skúsenosťami, zodpovedným prístupom k práci a citlivým prístupom ku klientom. Počas jej pôsobenia v našej firme bola súčasťou viacerých významných realizácií veľkých rezidenčných projektov, ako aj komerčných zákaziek.

Okrem tohto všetkého, by sme radi na ňu prezradili, že je aj našim firemným estétom s neprehliadnuteľným šatníkom a hlavne doplnkami – bižutériou, šatkami a kabelkami. Má rada pekné veci a s vkusom a nápaditosťou pre ňu vlastnou ich vie aj pekne spájať dokopy.

Vo voľnom čase sa okrem módy, zaujíma o architektúru a dizajn.


Maklér má 45 ponúk
Ing.arch. Ľuboš  Lenarth

Ing.arch. Ľuboš Lenarth

senior realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak english

0903 264 026

lenarth@realitna.sk

Motto: „Trpezlivosť ruže prináša.“

Ľuboš Lenarth vyštudoval Fakultu architektúry Slovenskej technickej univerzity. Do našej firmy prišiel v roku 2003 a je jeho prvým zamestnaním, v ktorom úspešne zotrval dodnes.

Ľuboš sa rokmi skúseností v realitnom odbore prepracoval na odborníka. Má seriózne profesionálne vystupovanie, vo svojej práci je zodpovedný, ku klientom vždy korektný. Jeho práca makléra je úspešne doplnená o vedomosti architekta. Ak si môže vybrať, najradšej sa venuje sprostredkovaniu predaja a prenájmu nehnuteľností - veľkých budov, areálov, skladov, kancelárií a pozemkov – vhodných najmä na komerčné využitie. V tejto oblasti je v našej firme považovaný za najväčšieho odborníka.

Vo voľnom čase sa Ľuboš zaujíma hlavne o architektúru, dizajn a súčasné umenie. Je pravidelným návštevníkom výstav a vernisáží a okrem kvalitného umenia vie oceniť aj kvalitné víno.

Maklér má 16 ponúk
Mgr. Gabriela Bártová

Mgr. Gabriela Bártová

senior realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0903 473 103

bartova@realitna.sk

Motto: „ Byť prvým na trhu nie je všetko. Ale mať dôveru zákazníkov, to už je.“

Gabika prišla do našej spoločnosti v roku 1997 a teda pôsobí v nej už 19 rokov. Výsledkom jej dlhoročnej praxe a skúsenosti v realitnej oblasti je jej rozsiahla databáza klientov a kontaktov. Venuje sa najmä rezidenčných nehnuteľnostiam a zvlášť významné úspechy dosahuje pri predaji luxusných realít.

Gabika je výborná v komunikácií a argumentácií, ku svojim klientom je korektná a priama, na základe čoho si s mnohými z nich vybudovala priateľské dlhoročné vzťahy.

Nespornou je jej lifestylovosť, ktorú nám preukazuje každodenne v práci, svojou eleganciou a upravenosťou. Vo voľnom čase rada behá a tento rok sa dokonca zúčastnila aj ČSOB Bratislavského maratónu. Okrem športu sa zaujíma o interiérový dizajn a rekonštrukciu nehnuteľností.

Maklér má 9 ponúk
Zlatica Sedláčková (Jánošová)

Zlatica Sedláčková (Jánošová)

senior realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmluvim česky

0903 205 803

janosova@realitna.sk

Motto: „ Buď nájdeme cestu, alebo si ju vytvoríme.“

Zlatka Jánošová pracuje v našej firme od jej úplného začiatku a teda od roku 1992. Bola jej prvým zamestnancom vôbec a od administratívnej činnosti, ktorou začínala, sa neskôr prepracovala na realitného makléra. Za 22 ročné obdobie, ktoré už pôsobí na realitnom trhu si vytvorila bohatú databázu kontaktov a klientov.

Vyznačuje sa profesionalitou, spoľahlivosťou, no hlavne ľudským prístupom a výbornou schopnosťou vypočuť klientov a porozumieť ich požiadavkám.

Venuje sa všetkým druhom realitných obchodov v Bratislave a jej blízkom okolí, no medzi jej najobľúbenejšie patrí sprostredkovanie predaja rezidenčných nehnuteľností.

A čomu sa venuje keď práve nepracuje ? Ako relax na prečistenie hlavy má najradšej cvičenie pre ženy SOM a prechádzky so svojím psíkom.

Maklér má 11 ponúk
Ing. Ivor Slavčev

Ing. Ivor Slavčev

senior realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0903 224 211

slavcev@realitna.sk

Motto: „ Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.“

Ivor Slavčev sa narodil v Bratislave, v mestskej časti Petržalka. Táto časť mesta je mu najbližšia a my môžeme smelo konštatovať, že je na ňu naozaj na slovo vzatý odborník.

Do našej firmy prišiel v roku 2004. Je našim expertom najmä na prenájmy bytov, disponuje širokou klientskou databázou a vlastným know-how. Nebojí sa aj netradičných postupov, je originálny a zároveň veľmi praktický. Svoje štúdium ukončil na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave, v odbore Medzinárodné podnikanie. Vďaka svojim výborným jazykovým schopnostiam sa často venuje zahraničným, anglicky hovoriacim klientom.

U nás v kancelárií nám chvíle kráti svojim humorom, prípadne rozdávaním komplimentov, ktoré potešia dámy v každom veku.
Vo voľnom čase je vášnivým rybárom a športovcom. Hrá tenis a rád lyžuje.

Maklér má 10 ponúk
RNDr. Agnesa Bondová

RNDr. Agnesa Bondová

realitný maklér

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak englishmluvim česky

0903 757 187

bondova@realitna.sk

Motto: „ Je možné, že budeš musieť vybojovať bitku viac než raz, aby si ju vyhral.“


Agi Bondová prišla do našej firmy v roku 2011.V realitnej brandži patrí medzi profesionálky, na ktoré je spoľahnutie. Má zmysel pre spravodlivosť, je praktická a ku klientom priama. Na našu kolegyňu musíme tiež prezradiť, že vyznáva situačný humor a svojim vtipom často krát osviežuje aj naše firemné porady.

Agi žije na Kolibe a z tejto lokality pochádzajú aj jej mnohé realizácie. Zaoberá sa rovnako predajom aj prenájmom nehnuteľností v celej Bratislave a blízkom okolí. V jej portfóliu nájdeme široké spektrum najmä rezidenčných nehnuteľností.

Vo voľnom čase rada číta a trávi chvíle so svojim psíkom. Tiež patrí medzi vášnivých cestovateľov a nebojí sa objavovať aj „divokejšie“ časti sveta.

Maklér má 25 ponúk
Ing. Matúš Kaník

Ing. Matúš Kaník

realitný maklér

0915 765 261

matus.kanik@realitna.sk Maklér má 16 ponúk
Ing. Adriena Litomerická

Ing. Adriena Litomerická

riaditeľka, senior realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

0903 703 850

litomericka@realitna.sk Maklér má 2 ponuky
doc. JUDr.  Denisa Dulaková, PhD.

doc. JUDr. Denisa Dulaková, PhD.

advokát

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0903 757 189

dulakova@realitna.sk

Právny servis pre našu realitnú kanceláriu zabezpečuje advokátka Denisa Dulaková. Okrem praktického práva pôsobí aj akademicky, už viac ako 20 rokov vzdeláva budúcich právnikov, teraz ako prodekanka pre vnútorný systém kvality, ďalšieho vzdelávania a vzťahov s odbornou verejnosťou na Paneurópskej vysokej škole, Fakulte práva. Jej srdcovou záležitosťou je realitné právo, ktorého výučbu garantuje na svojej domovskej fakulte.

Maklér má 0 ponúk