NÁDHERNÝ ROZĽAHLÝ ZELENÝ POZEMOK S VEĽKÝM RODINNÝM DOMOM, RUSOVCE

 • pohlad z terasy.jpg
 • DSC_2275.JPG
 • DSC_2277.JPG
 • DSC_2215.JPG
 • jedalen.jpg
 • DSC_2273.JPG
 • Krb.jpg
 • interier-2.jpg
 • DSC_2240.JPG
 • kúpeľňa1.jpg

Rodinný dom na predaj v Rusovciach, Bratislava

UNIKÁTNY RODINNÝ DOM je postavený v rozľahlej zelenej záhrade, ktorý majiteľom poskytuje maximálne súkromie na bývanie

Dom sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Rusovce v rezidenčnej štvrti rodinných domov, v slepej ulici uzavretej diaľkovo ovládanou bránou. Z ulice je priamy prechod pre peších a cyklistov do chránenej krajinnej oblasti užných lesov, 10 minúť peši na Čunovské jazerá, 2 km do Rusovského kaštieľa, MHD k mostu SNP – zástavka je 5 minúť pomalej chôdze.

Rodinný dom je veľkoryso dispozične riešený. Je jednopodlažný, z veľkej časti podpivničený.
Dispozičné riešenie: celé prízemie domu je bezbariérové - vstupná predsieň, veľká chodba (galéria s množstvom obrazov), obývacia izba s krbom obloženého mramorom prepojená s kuchyňou a jedálňou s výhľadom a vstupom do krásnej záhrady, 4 izby, 2 kúpeľne, 2 menšie izby a 2 šatníky. V prípade potreby sa dá bezbariérovo po vonkajšej rampe dostať aj do pivničnej časti, kde sa nachádza relaxačná zóna s prístupom do záhrady. Vybavená je posilňovňou, Whirlpoolom 1500 m2 a certifikovanou strelnicou pre krátke ručné zbrane s 2 streleckými stavmi a odvetrávaním. Súčasťou podlažia je klimatizovaná vinotéka, práčovňa a 2 menšie izby. Neobývané podkrovie umožňuje vybudovanie ďalších dvoch bytových jednotiek.

Parkovanie majú majitelia zabezpečené v 3 garážach s ohňovzdornými dverami. Garáže sú riešené primerane súčasným rozmerom áut, takže pojmú súčasne 5 SUV áut a minimálne 2 veľké motorky.

Pri stavbe a zariaďovaní domu boli použité veľmi kvalitné materiály. Zariadenie knižnice/pracovne robené na mieru - v rozsahu pracovné stoly a knižnice Paschen sú súčasťou ceny. Okná a balkónové dvere sú hliníkové s hliníkovými žalúziami. Všetky okná sú vybavené protihmyzovými sieťkami. Sanita Hansgrohe/Axor. Kuchyňa Alno, elektrospotrebiče Miele (elektrická ceranová doska na varenie, digestor, rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu a parná rúra na prípravu zeleniny). Podlaha talianska dlažba čiastočne so vzormi, drevené parkety v krídle majiteľa a plastové parkety v hosťovskom krídle. Súčasťou interiérov sú aj na mieru robené sklené plastiky slovenského umelca Pala Macha.

Kúrenie v dome je podlahové (plynové) so samostatným okruhom pre radiátory do niektorých miestností. Ozvučenie domu je v piatich zónach systémom Bose. Zabudované sú dátové rozvody twistové páry, hojnosť dátových zásuviek. Elektronika je sústredená do serverovne s pripojením na internet. Dom má inteligentné riadenie kúrenia a elektroniky ABB. Zabudovaný ochranný systém, zónovaný s možnosťou konfigurovať zaarmované zóny, pripojený na ochranný pult. Všetky zámky sú vybavené systémom Hlavného kľúča. Elektronický hromozvod s počítadlom bleskov.

Záhrada je koncipovaná ako park s tým, že má aj časť zeleninovej záhrady pre hobby- pestovanie biozeleniny a ovocia. Celá záhrada je inteligentne zavlažovaná zavlažovacím spôsobom v 19-tich samostatných sekciách. Pravidelné hnojenie obstaráva robotická kosačka Husqarna. V záhrade sa nachádza aj vykurovateľný záhradný domček s kuchynkou, záhradným sedením a profesionálnym grilom a ohnisko.

Vzhľadom k rozľahlosti záhrady je možnosť výstavby bazénu, či už otvoreného s krytím, alebo integrovaného k domu.

Kúpna cena: 2.500.000,- Eur


Všetky ďalšie informácie o tomto unikátnom dome – pôdorysy a fotografie u makléra: 0903 205 803, sedlackova@realitna.sk

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
6
949 m2
2834 m2
750 m2
aktívne
verejný vodovod
230/400V
TV káblový rozvod
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
áno - 1
áno - 5 áut
hliníkové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Rusovce, SlovenskoPre viac informácií kontaktujte

Zlatica Sedláčková (Jánošová)

Zlatica Sedláčková (Jánošová)

senior realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmluvim česky

0903 205 803

janosova@realitna.sk Maklér má 16 ponúk


 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Rusovce
 • Mesto Bratislava - Rusovce
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Kontakt 0903 205 803
 • Pridané 14. júl 2020 10:23 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Zlatica Sedláčková (Jánošová)

Zlatica Sedláčková (Jánošová)

senior realitný maklér

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmluvim česky

0903 205 803

janosova@realitna.sk Maklér má 16 ponúk